Maszyny czyszczące samojezdne

Utrzymanie porządku na ogromnych powierzchniach hal, magazynów czy przestrzeni biurowych byłoby dużo bardziej obciążającym zadaniem, gdyby nie wynalazki w rodzaju samojezdnych maszyn sprzątających. Urządzenia takie umożliwiają operatorowi szybkie przemieszczanie się z miejsca na miejsce, pozostawiając za sobą nieskazitelnie czystą powierzchnię.

Automaty samojezdne, które mamy do zaproponowania naszym klientom, to praktyczne, funkcjonalne sprzęty zasilane bateryjnie, dzięki którym sprzątanie wielkopowierzchniowe stanie się tak proste, jak uporządkowanie małego pomieszczenia. Maszyny czyszczące samojezdne do podłóg marki Viper cenione są za długi czas pracy baterii, bezawaryjność, doskonałe efekty sprzątania oraz ergonomiczność stanowiska przeznaczonego dla kierowcy. Projekt panelu obsługi każdej z maszyn stawia na pierwszym miejscu jakość doświadczenia użytkownika, dzięki czemu skomplikowane instrukcje czy długie kursy przystosowawcze stają się zbędne.

Jeden z oferowanych przez nas modeli to uniwersalny, niewielki automat, który błyskawicznie zapewni czystość podłóg hotelowych czy szpitalnych. Drugi z nich stanowi propozycję idealną dla powierzchni o zróżnicowanej strukturze i porowatości oraz dużych przestrzeni płaskich lub lekko nachylonych. Obydwie maszyny samojezdne do czyszczenia podłóg gwarantują operatorowi możliwość prowadzenia wszystkich koniecznych działań bez opuszczania siodełka automatu. Zastosowane w nich precyzyjne szczotki perfekcyjnie usuwają zanieczyszczenia, pozostawiając gładkie, nieporysowane podłogi.