Maszyny czyszczące trakcyjne

Zastosowanie maszyn trakcyjnych to wydajna, nieobciążająca budżetu metoda na czyszczenie podłóg w budynkach przeznaczenia publicznego, firmach i warsztatach. Ich pojawienie się na rynku urządzeń czyszczących sprawiło, że pracownicy nie muszą już polegać wyłącznie na sile własnych mięśni przy sprzątaniu.

Maszyny trakcyjne do czyszczenia podłóg, które oferujemy naszym klientom, to urządzenia zawdzięczające swoją moc połączeniu ergonomicznego designu i nowoczesnych podzespołów. Przygotowanie do obsługi maszyn trakcyjnych nie wymaga długiego i rozbudowanego szkolenia – są one zaprojektowane w sposób, który w większości przypadków umożliwia intuicyjne użytkowanie bez ryzyka awarii sprzętu. Maszyny czyszczące trakcyjne mogą być z powodzeniem obsługiwane przez każdego, gdyż posiadają one dodatkowy napęd kołowy, który ułatwia ich przesuwanie.

Docisk szczotek oraz działanie dysz ssących, za pomocą których maszyny te przywracają powierzchniom ich początkowy blask, można swobodnie regulować dla uzyskania zadowalającego efektu. Zakup przemysłowych sprzętów sprzątających, jak maszyny trakcyjne, stanowi doskonały wybór w sytuacjach, gdy pojawia się konieczność zmywania dużych przestrzeni ze stałą częstotliwością. Maszyny renomowanych marek, które znalazły się w naszej ofercie, pozwalają na utrzymanie w czystości podłóg w szpitalach, szkołach, urzędach czy warsztatach naprawczych. Od dawna korzystają z nich także ośrodki sportowe, pensjonaty czy hotele.