Odkurzacze parowe

Czyszczenie przy użyciu gorącej pary wodnej pod ciśnieniem to rozwiązanie, na które decyduje się obecnie wiele zakładów. Do zalet sprzątania przy użyciu odkurzacza parowego należy przede wszystkim możliwość ograniczenia kontaktu z detergentami oraz wysoki stopień dezynfekcji, jaki zapewnia uderzająca w powierzchnię, rozgrzana para.

Do naszej oferty odkurzaczy parowych włączyliśmy tylko te urządzenia, które otrzymują od stosujących je firm niezmiennie wysokie noty. Odkurzacz parowy wyróżnia niezawodność, wysoka moc ssąca czy niezwykła łatwość obsługi i przemieszczania sprzętu, związana z nowatorską konstrukcją tych popularnych modeli. Co więcej, zarządzające nimi podzespoły elektroniczne inteligentnie sterują ich działaniem, dzięki czemu użytkownik otrzymuje pełen pakiet informacji o trybie pracy sprzętu. Co lepiej wybrać: odkurzacz piorący czy odkurzacz parowy?

Odkurzacze parowe, dzięki którym łatwo będzie utrzymać porządek i higienę dużych przestrzeni, zaprojektowane zostały po wnikliwej analizie zasad ergonomii pracy. Dzięki temu obsługujące je osoby nie muszą wkładać w swoje zadania niepotrzebnego wysiłku.

Zyskują za to wygodę bezszelestnego przemieszczania odkurzacza, sprawnej wymiany wody, opróżniania pojemnika czy korzystania z różnych końcówek. Dlatego też profesjonalne odkurzacze parowe to obecnie niezastąpiony element wyposażenia każdej firmy sprzątającej oraz innych przedsiębiorstw, w których liczy się jakość efektu końcowego i wywarcie odpowiedniego wrażenia na klientach.